OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021 r.

  1. Dziękujemy za porządki w kościele i ofiarę na kwiaty rodzinom: Skotarczak Beata, Loba, Nowak. W tym tygodniu o porządki prosimy tradycyjnie rodziców dzieci z II klasy.
  2. Dziękujemy tym rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy porządkowali plac przy kościele i paniom z Rady Parafialnej za posadzenie kwiatów, prosimy nowe osoby o pomoc w opiece nad kwiatami przed naszym kościołem jak to było do tej pory.
  3. Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary z racji III niedzieli miesiąca, oraz do puszek na utrzymanie WSD w Koszalinie.
  4. We wtorek bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. katecheza dla Rodziców przygotowujących swoje dzieci do I Komunii Św.
  5. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w środę i na Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek.
  6. Spowiedź dla dzieci przed I Komunią św. w sobotę o godz. 9:30. I Komunia będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12.00, i przez kolejne dni w tygodniu o godz. 16.30 ze względu na obostrzenia sanitarne dzieci przystępują w małych grupkach. Ofiara zbierana podczas I Komunii będzie przeznaczona na akcję „Kanapka za złotówkę” pomoc na Ukrainę.
  7. Rada Parafialna prosi o pomoc w porządkowaniu cmentarza w piątek od godz. 17.00, szczególnie prosimy panów z kosiarkami.
  8. Zachęcamy do wspólnej modlitwy maryjnej w kościele o godz. 18.00, a także przy kapliczkach rozsianych w różnych miejscach naszej parafii.
  9. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to ostatnia Niedziela okresu Wielkanocnego. Przypominamy, że każdy katolik, powinien przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty, a w czasie wielkanocnym przyjąć Komunię św.

Wszystkim Jubilatom, Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych oraz zdrowia na duszy i na ciele, Gościom oraz Parafianom życzymy wiele łask Bożych i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!

Misjonarze Saletyni