OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 I 2

  1. W naszej Parafii trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie, można jeszcze zgłaszać chęć przyjęcia księdza do swojego domu.
  2. Msze św. od poniedziałku do piątku wracają do tradycyjnego porządku, na godzinę 17.00
  3. Dziękujemy za posługę sprzątania kościoła i za ofiarę na kwiaty: Jadwidze Chmielnik, Aleksandrze Cicheckiej, Ewie Puchała, Wiesławie Puchała. Prosimy w tym tygodniu o posługę w kościele następne rodziny z Radosiewa.
  4. W niedzielę przed rozpoczęciem rannej Mszy św. ok. 7.40 będziemy modlić się godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy trochę wcześniej do kościoła, w tym czasie będziemy starali się służyć w konfesjonale.
  5. W przyszłą niedzielę, 22.01.23 w naszym kościele będziemy w szczególny sposób obchodzić dzień Dziadków. Po Mszy Świętej o godzinie 10:30 dzieci uczęszczające  na zajęcia w świetlicy parafialnej, przedstawią program słowno-muzyczny dla wszystkich Dziadków i Babć naszej parafii. W imieniu dzieci zapraszam.        
  6. W środę przed Mszą świętą odbędzie się nowenna do MB Saletyńskiej.
  7. W czwartek o godzinie 16:00 Adoracja Pana Jezusa.